Zimowa rozgrzewka modowa – Off Fashion Store w Galerii Łomianki

Chyba mało kto spodziewał się tak pięknej i ciepłej jesieni! Pogoda w tym roku nas rozpieszcza, jednak nic nie może trwać wiecznie. Warto być przygotowanym na pierwsze przymrozki, a nic tak nie rozgrzewa jak… gorące modowe trendy. Oryginalny zimowy look zapewni Ci niebanalne wzornictwo autorstwa niezależnych, kreatywnych twórców. W dniach 8-10 listopada zajrzyj do Galerii Łomianki, w której zagoszczą Targi Off Fashion Store.

Kolekcje tworzone w krótkich seriach z wysokiej jakości materiałów, dbałość o wykończenie i detale… Moda niezależna ma coraz większe grono wielbicieli. Zimą młodzi polscy projektanci wprowadzają na szare, smutne ulice nietuzinkowy styl, kolor i radość obcowania z modą. Targi Off Fashion Store to okazja do upolowania wyjątkowych ubrań i akcesoriów, których próżno szukać w masowej sprzedaży.  To doskonały pomysł na… wczesne zakupy prezentowe. Nadejście okresu świątecznego potrafi zaskoczyć. Zaprojektowane i uszyte w Polsce ubrania mogą być wspaniałym podarunkiem świątecznym, który cierpliwie zaczeka w szafie do grudnia. W Galerii Łomianki pojawi się wiele polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn oraz kolekcje dla najmłodszych.

Wszystkich entuzjastów niepowtarzalnej, polskiej mody zapraszamy w dniach 8-10 listopada do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

Udostępnij