Cool School w Galerii Łomianki, czyli kreatywna nauka języków dla najmłodszych

Gdy w klasie wybrzmi już ostatni popołudniowy dzwonek, ciężko jest wrócić do szkolnej ławki. Ale czy zajęcia pozalekcyjne muszą kojarzyć się z kolejnym obowiązkiem? Nie, a nawet nie powinny! Ruch i myślenie kreatywne sprawiają, że nauka języków obcych jest łatwiejsza i znacznie przyjemniejsza. Warto sprawdzić to podczas bezpłatnych warsztatów językowych dla dzieci w Galerii Łomianki. Podczas zabawy angielskie i francuskie słówka wchodzą do głowy same!

Zajęcia w Galerii Łomianki odbywają się regularnie w godzinach 17:30 – 18:10 – z języka francuskiego w czwartki, a z języka angielskiego w piątki. Dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Do cotygodniowych warsztatów dołączyć można praktycznie w każdej chwili – bez konieczności uczestniczenia w poprzednich edycjach i bez zapisu. W trakcie „lekcji” nie siedzimy w ławkach! Wykorzystujemy metody nauczania poprzez zachęcanie do reagowania na treści w aktywny sposób. To połączenie aktywności ruchowej, wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Dodatkowo kreatywność dzieci pobudzana jest poprzez włączanie w proces nauki różnorodnych prac związanych z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.

Jeśli Twojemu Małemu Poliglocie brakuje zaangażowania i motywacji do „wkuwania” słówek, pokaż mu, że można inaczej. Spotykamy na nowym placu zabaw, obok strefy gastronomicznej.

Udostępnij