O Galerii

Galeria Łomianki to wyjątkowe miejsce, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć liczne modowe butiki, punkty usługowe, hipermarket, przestrzeń do odpoczynku, kawiarnie i restauracje, a także miejsca, w których dzieci będą się świetnie i bezpiecznie bawić oraz przestrzeń do pracy.

Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, hobbystyczne czy edukacyjne.

Na miłośników mody czeka oferta kilkudziesięciu butików cenionych marek, m.in.  Reserved, Mohito, CCC, Ryłko, Bytom.

Dodatki tworzą całą stylizację, dlatego w naszym centrum handlowym oferują je najlepsze firmy. Biżuteria i kosmetyki są dostępne w salonach m.in. W.Kruk, Stara Mydlarnia. Drobne prezenty, ciekawą lekturę i muzykę zapewnia Empik.

Wiele możliwości dla siebie znajdą Ci, którzy odwiedzą nas z dziećmi. Oprócz sklepów z modą dziecięcą (np. Reporter Young, Okaidi) na rodziny czeka wewnętrzna przestrzeń do zabawy oraz wyjątkowy, wyposażony w liczne przyrządy zewnętrzny plac zabaw, sala zabaw Fiku-Miku, przytulny pokój do dyspozycji rodzica z dzieckiem, a także komfortowa przestrzeń do relaksu dla rodziców.

Galeria handlowa jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedziele handlowe od 9:30 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij