Certyfikat BREEAM In-Use

Nasza galeria otrzymała prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z oceną „Bardzo dobry”. Oznacza to, że Galeria Łomianki jest budynkiem ekologicznym i działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. To branżowe wyróżnienie otrzymaliśmy w dwóch kategoriach – za zarządzanie budynkiem i za sam budynek.

Certyfikat BREEAM In-Use przyznawany jest budynkom, w tym galeriom handlowym, które działają na rynku przynajmniej dwa lata. Galeria Łomianki otrzymała certyfikat w dwóch kategoriach Asset Performance i Building Management z oceną „bardzo dobry”. System oceny BREEAM In-Use jest oparty o wiele kryteriów. Kategoria Asset Performance dotyczy samego budynku, m.in. efektywności energetycznej, materiałów, lokalizacji czy transportu. Z kolei w kategorii Building Management oceniany jest sposób zarządzania budynkiem.

– Otrzymanie certyfikatu BREEAM In-Use potwierdza nasze działania i wdrożone procedury w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Cieszymy się, że nasza galeria uzyskała tak wysoką ocenę w dwóch obszarach – mówi Hanna Gailitis, menedżer Galerii Łomianki.CERTYFIKAT BREEAM In-Use »

Udostępnij