IQOS

Sklep IQOS jest  miejscem, w którym pełnoletni użytkownicy wyrobów tytoniowych lub wyrobów nikotynowych mogą zakupić podgrzewacze do tytoniu IQOS, wkłady tytoniowe, a także inne akcesoria służące personalizacji m.in. wybrane etui, pasujące nakładki, odpowiednie nasadki, futerały czy kompatybilne ładowarki. Dzięki akcesoriom czyszczącym, właściwie zadbasz o swój podgrzewacz do tytoniu.

IQOS podgrzewa tytoń, dzięki czemu nie generuje toksycznego dymu. IQOS wytwarza aerozol, ulatniający się zdecydowanie szybciej niż dym papierosowy. W odróżnieniu do papierosów, IQOS nie ma palącej się końcówki, a poprzez to nie stwarza ryzyka poparzenia. Produkty dostępne w ofercie punktu IQOS w Galerii Łomianki wytwarzają mniej substancji zapachowych niż klasyczne papierosy, dzięki temu są mniej uciążliwe dla otoczenia. Podgrzewacze tytoniu IQOS korzystają z wkładów tytoniowych, które zawierają starannie wyselekcjonowany i odpowiednio przygotowany tytoń, by umożliwić nieporównywalne doznania. Bez nieprzyjemnego dymu, popiołu i z ograniczoną ilością zapachu – wybierz odpowiedni wariant dla siebie. Punkt IQOS w Galerii Łomianki dysponuje szerokim wyborem wariantów kolorystycznych i najnowocześniejszymi modelami IQOSÓW.

W punkcie IQOS w Galerii Łomianki wykwalifikowani eksperci udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania, a także dostarczą fachowej pomocy technicznej.

Odwiedź punkt IQOS w Galerii Łomianki już dziś.

Udostępnij