Uroda i zdrowie

brak

brak

Zobacz na planie

Manufaktura zapachu

Przedstawiamy marki znajdujące się w naszym sklepie:

The Secret Soap Story – polska marka bazująca na 30 letnim  doświadczeniu w produkcji kosmetyków naturalnych i ekologicznych.
W ofercie znajdują się naturalne oleje, ręcznie wytwarzane mydła, peelingi, masła do ciała, kremy do pielęgnacji twarzy.

Bomb cosmetics – angielska marka, która od 14 lat ręcznie wyrabia naturalne kosmetyki, wyglądem przypominające prace najlepszych cukierników. W ofercie znajdują się mafiny, babeczki i kule do kąpieli. Peelingi, masła myjące, balsamy do pielęgnacji ciała. Wszystkie produkty są wytwarzane ręcznie, zawierają naturalne oleje eteryczne i nie są testowane na zwierzętach.

John Masters Organic – amerykańska marka wytwarzająca wyłącznie ekologiczne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. W ofercie znajdują się szampony do każdego rodzaju skóry i włosów, odżywcze maski, linie pobudzające porost włosów.

Good Bubble – angielska marka wytwarzająca naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów najmłodszych. W ofercie żele i szampony do mycia dzieci, płyny do kąpieli oraz organiczny olej kokosowy.

Yankee Candle – amerykańska marka wytwarzająca świece zapachowe w charakterystycznych szklanych słojach.

Udostępnij

Tagi: , , ,