Bliskie spotkania z naturą – czyli warsztaty „Zielono mi” w Galerii Łomianki

Warsztaty „Zielono mi” w Galerii Łomianki! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów rękodzieła i majsterkowania oraz entuzjastów koncepcji less waste. Wydaje Ci się, że zdolności manualne nie są Twoją najmocniejszą stroną? Przyjdź i przekonaj się jak łatwe i przyjemne może być stworzenie „czegoś z niczego” własnymi rękami! Do udziału zachęcamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Warsztaty z cyklu „Zielono Mi” są całkowicie bezpłatne. Zapewniamy niezbędne materiały, jednak zachęcamy do przynoszenia i recyklingowania własnych surowców.

Harmonogram warsztatów

Podczas najbliższych warsztatów, 10 grudnia, wykonamy BOŻONARODZENIOWY STROIK.
Upięte na wianku cięte gałęzie drzew iglastych ozdobimy kawałkami suszonych cytryn i pomarańczy, laskami cynamonu, szyszkami i dekoracjami z drewna. Gotowy wieniec ozdobi Wasze drzwi bądź stół.
Na zajęcia przynieście skarby lasu (kawałki kory, szyszki, patyczki), kawałki suszonych owoców bądź inne dekoracje, którymi chcielibyście ozdobić Wasz stroik.

Dla kogo są warsztaty?

Dla dzieci powyżej 6 roku życia i ich rodziców. Dzieci pracują na zajęciach w towarzystwie swojego opiekuna (ale i dorośli będą się świetnie bawić!)

Jaka jest idea warsztatów?

Na zajęciach nauczycie się, jak ze „śmieci” robić coś fajnego. Bo jak to mówi Rocky z Psiego Patrolu, „nie wyrzucaj, wykorzystaj!”.

Jak to działa?

Warsztaty odbywają się w trzech turach:
I – godz. 11:00-12:30
II – godz. 13:00 – 14:30
III – godz. 15:00 – 16:30

Warsztaty mają charakter zamknięty. Obowiązują na nie zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział, wystarczy dokonać rezerwacji pod adresem mailowym: diy.lomianki@gmail.com. W treści wiadomości prosimy podać, na którą godzinę chcecie się zapisać.

Regulamin warsztatów

 

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz