WARSZTATY ODWOŁANE! Bliskie spotkania z naturą – czyli warsztaty „Zielono mi” w Galerii Łomianki

⚠️ UWAGA ⚠️ Uprzejmie informujemy, że z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie Państwa i Państwa bliskich podjęliśmy decyzję o odwołaniu wydarzenia zaplanowanego na 29 stycznia 2022 roku.

 

Cykliczne warsztaty „Zielono mi” wracają do Galerii Łomianki! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów rękodzieła i majsterkowania oraz entuzjastów koncepcji less waste. Wydaje Ci się, że zdolności manualne nie są Twoją najmocniejszą stroną? Przyjdź i przekonaj się jak łatwe i przyjemne może być stworzenie „czegoś z niczego” własnymi rękami! Do udziału zachęcamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego wydarzenie stanowi doskonałą okazję do spędzania czasu w gronie najbliższych oraz nawiązywania nowych relacji, blisko lokalnej społeczności. Warsztaty odbywać się będą w trzech turach godzinowych: 11:00 – 12:30, 13:00 – 14:30 oraz 15:00 – 16:30.

Spotkania będą odbywać się w wybraną sobotę każdego miesiąca przez cały rok – co daje 12 wspaniałych okazji do wspólnej zabawy i spędzenia czasu razem – blisko siebie oraz natury. Spotkania mieszczą się w lokalu Współdzielni Galerii Łomianki, który znajduje się obok drogerii Hebe.

Harmonogram warsztatów

Warsztaty z cyklu „Zielono Mi” są całkowicie bezpłatne. Zapewniamy niezbędne materiały, jednak zachęcamy do przynoszenia i recyklingowania własnych surowców. Na pierwszym, styczniowym spotkaniu wspólnie wykonamy ramkę na zdjęcia z bibelotów – rzeczy, które znajdziesz w zakamarkach domu – jak guziki, pompony, stare kredki, figurki z Kinder niespodzianek, zagubione puzzle, ludziki z klocków lego, skuwki od mazaków czy spinki do włosów.

Co będzie Ci potrzebne na kolejne spotkania? Sprawdź w harmonogramie warsztatów pod hasłem Zadanie dla Ciebie.

Sobota w Galerii Łomianki? Naturalnie!

Pierwsze warsztaty z cyklu „Zielono mi” odbędą się 29 stycznia 2022 roku w lokalu Współdzielni Galerii Łomianki, w trzech turach godzinowych: 11:00 – 12:30, 13:00 – 14:30 oraz 15:00 – 16:30. Aby wziąć udział, wystarczy dokonać rezerwacji pod adresem mailowym: diy.lomianki@gmail.com.

Harmonogram warsztatów

Regulamin warsztatów

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz