BookFest – tchnij nowe życie w stare książki i płyty

Razem z nami rzuć światło na zakurzone książki i winylowe unikaty – tchnij nowe życie w stare przedmioty! Od czwartku do soboty, między 9 a 11 czerwca, w Galerii Łomianki odbędzie się BookFest, czyli „mobilny antykwariat” pełen wydawniczych perełek sprzed lat.

BookFest to wydarzenie prowadzone przez wielbicieli książek z duszą oraz winyli z historią. Od czwartku do soboty, między 9 a 11 czerwca – w godzinach od 10:00 do 20:00, po raz kolejny pojawi się w przestrzeni Galerii Łomianki, by umożliwić spotkanie z warszawskimi antykwariuszami. Ten „mobilny antykwariat” to prawdziwy skarbiec bezcennych wydawnictw książkowych i muzycznych oraz możliwość poznania ich pasjonatów.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Mają oni świadomość, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, nie jest łatwo regularnie odwiedzać antykwariaty. Wspólnie stworzyli oni wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz