Poznaj twórców na Kiermaszu Rękodzieła!

Czy próbowałeś kiedykolwiek stworzyć własnoręcznie jakiś przedmiot? Pamiętasz ile czasu i cierpliwości Cię to kosztowało? Twórcy rękodzieła spędzają dnie i noce na tworzeniu swoich małych arcydzieł. Chcesz poznać ich historię? Przyjdź na łomiankowski Kiermasz Rękodzieła!

Ponadprzeciętnie zdolni manualnie i chcący realizować swoje pasje, twórcy rękodzieła spotkają się już 22 października w Galerii Łomianki, by zaprezentować Ci swoje produkty, opowiedzieć historię i zainspirować do działania! Jesteś gotowy na spotkanie  z artystami?

W dniach 22-24 października Galeria Łomianki wypełni się twórcami handmade, artystami i rzemieślnikami, którzy zaprezentują swoje małe dzieła sztuki, przedmioty wykonane własnoręcznie z dbałością o każdy detal. Na łomiankowskim Kiermaszu Rękodzieła, nie tylko zaopatrzysz się w błyskotki, domowe dekoracje, zabawki, ceramikę, czy narzędzia, ale też poznasz tajniki tworzenia unikatowych przedmiotów oraz ich historię. Przyjdź, zdobądź wyjątkowe przedmioty i porozmawiaj z ich twórcami.

Kiermasz odbywa się w godzinach pracy Galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz