Wymień zużyty sprzęt na sadzonki roślin sezonowych, Zbiórka elektrośmieci w Galerii Łomianki

Czy w Twoim domu zalega zepsuty od lat telewizor, niedziałająca mikrofala lub drukarka? A może posiadasz szufladę pełną drobnej, niepotrzebnej elektroniki: baterii, kabli, zużytych świetlówek? Kwestia składowania i utylizacji domowych elektrośmieci bywa kłopotliwa. Nadchodzi świetna okazja by zrobić jesienne porządki i pozbyć się ich w przyjazny dla środowiska sposób! Przynieś zużyty sprzęt pod Galerię Łomianki 2 października, a w zamian za to otrzymasz roślinny podarunek!

W pierwszy weekend października pod Galerią Łomianki odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego. Od godziny 10:00 do 17:00 pod specjalnym namiotem rozstawionym na parkingu będzie można zostawić nie tylko sprzęt o dużych gabarytach, jak pralki, mikrofalówki, lodówki, komputery, kamery, ale też drobne przedmioty zalegające w naszych domach – np. zepsute myszki komputerowe, zegarki, kalkulatory. Porzucone zabawki i zużyte baterie to także sprzęt, który można u nas zostawić.

Porządek w Twoim domu to niejedyna nagroda! W zamian za zaangażowanie w akcję   otrzymasz od nas sadzonkę rośliny sezonowej, która w przeciwieństwie do zalegających elektrośmieci, będzie zdobiła Twoje mieszkanie.

Zieloną nagrodę otrzyma każda osoba, która w czasie trwania akcji dostarczy jedną z poniższych rzeczy:

  • 1 szt. sprzętu elektrycznego
  • drobny sprzęt elektryczny
  • 15 szt. baterii i akumulatorów przenośnych
  • 5 szt. świetlówek energooszczędnych

Regulamin zbiórki elektrośmieci

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz